Apple Watch Series 7 klony pojawiają się w Chinach

przez Eryk

Zdjęcia rzekomo pokazujące podrobione klony nadchodzących modeli Apple Watch Series 7 zostały udostępnione online, dając bliższe spojrzenie na zegarek oczekiwanego przeprojektowania.

Apple Watch Series 7 klony
Apple Watch Series 7 klony

Zdjęcia, udostępnione w tweecie od użytkownika znanego jako „Majin Bu”, pokazują podrobione klony Apple Watch Series 7 w kolorach Space Gray, Silver i Space Black. Projekt klonów ściśle odpowiada przeprojektowaniu, które ma przynieść płaskie krawędzie do Apple Watch, podobnie jak w przypadku serii iPhone 12, iPada Air, iPada Pro i 24-calowego iMaca.

Apple Watch Series 7 kopie

Chociaż urządzenia na zdjęciach są klonami, a nie legalnymi urządzeniami Apple, mogą one dać jeszcze lepsze wrażenie tego, czego możemy oczekiwać od nowego projektu Apple Watch. Majin Bu wyjaśnił, że te klony Apple Watch Series 7 będą sprzedawane za około 60 dolarów w Chinach.

Projekt Apple Watch Series 7 widziano do tej pory tylko w renderach, które były podobno oparte na wyciekłych zdjęć i rzekomych przemysłu pochodzących CAD renderów, wyposażony w dwa długie kratki głośników wzdłuż lewej strony urządzenia, kwadratowe krawędzie i cieńsza obudowa.

Chociaż Apple Watch Series 7 ma być 1,7 mm cieńsze niż Series 6, warto pamiętać, że zmiana ta może nie została przeniesiona do klonów i smartwatches przedstawionych na tych zdjęciach może wyglądać grubsze niż autentyczne urządzenia.

Klony popularnych produktów Apple są powszechnie wykonane w Chinach, często w nadziei ogłupiania klientów zeby myśleli, że są one prawdziwe. Problem jest tak powszechne, że Apple ma zespół, którego jedynym celem jest rozprawienie się z podrobionych produktów i zapobiec ich sprzedaży.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej