Apple Watch Series 7: Leaker pokazuje pierwsze podejrzane zdjęcia nowej generacji

przez Eryk

Apple Watch ma dostać nowy design w tym roku. Rzekome zdjęcia z renderów mają zapewnić pierwsze spojrzenie na nowy wygląd Serii 7.

Apple Watch Series 7

Po sześciu latach z prawie tego samego projektu, Apple Watch ma dostać zmianę tej jesieni wraz z uruchomieniem serii 7. Już w zeszłym roku, analityk Ming-Chi Kuo przewidywał, że Apple będzie przeprojektował wygląd swojego zegarka w 2021 roku. Teraz podąża za nim leaker Jon Prosser, który ostatnio prawie zawsze ma rację. Według jego informacji, nowy Apple Watch będzie wizualnie zorientowany na obecny kierunek sprzętowy Apple.

Apple Watch Series 7 prawdopodobnie otrzyma bardziej płaską konstrukcję

Podobnie jak w przypadku Airtags, Airpods Max i iMac 24, Prosser miał obrazy renderowania wykonane w celu zilustrowania, jak następna generacja Apple Watch będzie wyglądać. Według niego, pokazany projekt jest oparty na rzeczywistych zdjęciach i szkicach CAD, które pokazało mu jego informator.

Zdjęcia rzekomego Apple Watch pokazują zegarek z płaskimi bokami zamiast wcześniejszych zaokrąglonych. Dzięki temu wygląd zegarka Apple’a stałby się zgodny z designem innych produktów, takich jak iPhone 12, iPad Pro i iPad Air 4. Już od jakiegoś czasu obserwujemy to ujednolicanie wzornictwa sprzętu, a jej kontynuacją jest nowy iMac 24.

Apple Watch Series 7: Wymiary nie powinny się zmienić

Prosser twierdzi na swoim kanale Youtube Frontpagetech, że rozmiar ekranu i wyświetlacza nie zmieni się. Zauważa jednak, że według jego informatorów, ze Apple podobno testuje prototypy Apple Watch z mniejszymi ramkami i większym wyświetlaczem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej