Apple Watch Series 7: planowana dłuższa żywotność baterii i więcej kolorów?

przez Eryk
0 komentarzy

Wraz z iPhone 13, jesienią ukaże się również Apple Watch Series 7. Ale co nowego może zaoferować kolejna generacja smartwatcha? Na pozór, Apple ma bardzo konserwatywne podejście.

Apple Watch pozostał praktycznie niezmieniony od czasu jego ogłoszenia we wrześniu 2014 roku. Oczywiście, Apple wprowadził kilka nowych kolorów i materiałów, ale podstawowy projekt prawie się nie zmienił. Może się to zmienić w 2021 roku.

Apple Watch Series 7: planowany dłuższa żywotność baterii i więcej kolorów?

Apple Watch Series 7: nowa konstrukcja z większą baterią

Przez lata Apple zmieniało wyświetlacz, głośnik i czujniki zegarka Apple Watch. Wizualnie jednak pozostały wierne sobie, dzięki czemu bransoletki od pierwszej generacji do najnowszych modeli są kompatybilne i na odwrót. Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple ma podobno pracować nad nowym projektem, który zostanie wydany w tym roku. Choć mówi o znaczącej zmianie, szczegóły pozostawia otwarte.

Nowy model ma być nieco bardziej kanciasty i pasować do wzornictwa iPhone’a 12, iPada Pro i komputerów Mac. Z pokoleniowego skoku, oczekuje się również, że będą nowe kolory: Obecnie spekuluje się, że Apple skupi się na zielonym kolorze po tym jak w zeszłym roku pojawił się niebieski.

Kupno Apple Watch Series 7

Jak donosi tajwańska strona UDN, Apple jest podobno planuje nie tylko kilka nowych kolorów, ale wyraźny nacisk na żywotność baterii. Według raportu spodziewany jest nowy, smuklejszy układ S7, który stworzy więcej miejsca w obudowie. Firma prawdopodobnie nie będzie używać tej wolnej przestrzeni dla dodatkowych czujników, ale zamierza zintegrować większą baterię, aby zwiększyć żywotność baterii i uczynić go bardziej konkurencyjnym. Jednocześnie rozmiar nowych modeli ma pozostac bez zmian.

Jak długi czas pracy na baterii powinien mieć Apple Watch Series 7, aby był dla Ciebie szczególnie atrakcyjny? Czy 24 godziny to dla Ciebie wystarczająco dużo, czy może powinny to być dwa dni? Daj nam znać w komentarzach.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.