Apple Watch Series 7 podobno w sklepach od połowy października

Nowy Apple Watch Series 7 może pojawić się w sklepach od połowy października. Samo Apple nie podało jeszcze żadnych dat premiery nowego Apple Watcha, który prawdopodobnie został znacznie opóźniony ze względu na problemy produkcyjne.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple może wypuścić na rynek nowy Apple Watch Series 7 w połowie października, tak przynajmniej twierdzi znany leaker Jon Prosser, który po raz kolejny zabiera głos ze spekulacjami na temat nowych produktów Apple. Według leakera, Apple rozpocznie wysyłkę nowego zegarka do pierwszych klientów w połowie miesiąca, w oparciu o różne źródła, które są rzekomo dobrze zaznajomieni z planowaniem produktów Apple.

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Zamówienia przedpremierowe na Apple Watch Series 7 mogą rozpocząć się już w przyszłym tygodniu

Pierwsze zamówienia przedpremierowe zostaną przyjęte przez Apple już w przyszłym tygodniu, kontynuuje Prosser. Apple partner Hermès również wydaje się pracować z tym harmonogramem, klienci otrzymali informacje, że zamówienia przedpremierowe na nową edycję Hermès mogą być akceptowane od 8 października.

Na wrześniowym keynote, Apple zaprezentował Apple Watch z większym wyświetlaczem, ale długo oczekiwany nowy projekt nie udało się zmaterializować. Apple podobno napotkał nieprzezwyciężone problemy produkcyjne i dlatego uciekł się do w dużej mierze niezmienionej konstrukcji w krótkim czasie.


Przynajmniej, według Apple, większy wyświetlacz pokazuje również 50% więcej tekstu, a Apple Watch oferuje również po raz pierwszy pełną klawiaturę.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.