Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6

przez Eryk
0 komentarzy

Apple Watch Series 7 oficjalnie trafia na półki sklepowe i zaczyna docierać do klientów na całym świecie już jutro. Podczas gdy widzieliśmy recenzje mediów nowego zegarka, nie widzieliśmy jeszcze wyraźnego porównania do zeszłorocznego Apple Watch Series 6.

Apple twierdzi, że nowy Apple Watch Series 7 posiada 20% większy ekran niż Series 6, głównie dzięki zmniejszonym ramkom, które pozwalają ekranowi lekko zakrzywić się na krawędziach. Apple ma obok siebie porównanie serii 7 do serii 6 na swojej stronie internetowej.

Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6
Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6 (zdjęcie: https://twitter.com/domenicopanacea)

Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6

Obraz wyraźnie pokazuje Apple Watch Series 7 wyposażony zauważalnie większy wyświetlacz niż Series 6, pomimo wielkości obudowy tylko zwiększa się nieznacznie. Aby skorzystać z większego wyświetlacza, Apple zaktualizował watchOS interfejs użytkownika, aby zawierać większe przyciski, jak również pełną ekranową klawiaturę QWERTY.

Oprócz większego wyświetlacza, Apple Watch Series 7 wyróżnia się także szybszym ładowaniem i większą wytrzymałością.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej