Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6

przez Eryk

Apple Watch Series 7 oficjalnie trafia na półki sklepowe i zaczyna docierać do klientów na całym świecie już jutro. Podczas gdy widzieliśmy recenzje mediów nowego zegarka, nie widzieliśmy jeszcze wyraźnego porównania do zeszłorocznego Apple Watch Series 6.

Apple twierdzi, że nowy Apple Watch Series 7 posiada 20% większy ekran niż Series 6, głównie dzięki zmniejszonym ramkom, które pozwalają ekranowi lekko zakrzywić się na krawędziach. Apple ma obok siebie porównanie serii 7 do serii 6 na swojej stronie internetowej.

Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6
Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6 (zdjęcie: https://twitter.com/domenicopanacea)

Apple Watch Series 7 rozmiar ekranu w porównaniu do serii 6

Obraz wyraźnie pokazuje Apple Watch Series 7 wyposażony zauważalnie większy wyświetlacz niż Series 6, pomimo wielkości obudowy tylko zwiększa się nieznacznie. Aby skorzystać z większego wyświetlacza, Apple zaktualizował watchOS interfejs użytkownika, aby zawierać większe przyciski, jak również pełną ekranową klawiaturę QWERTY.

Oprócz większego wyświetlacza, Apple Watch Series 7 wyróżnia się także szybszym ładowaniem i większą wytrzymałością.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej