Apple Watch Series 7 w nowych rozmiarach, 41mm i 45mm

przez Eryk
0 komentarzy

Na początku tego tygodnia, anonimowy użytkownik zidentyfikowany jako UnclePan podzielił się na Weibo pewnymi szczegółami na temat nadchodzącego Apple Watch Series 7, który według niego zostanie wydany w rozmiarach 41mm i 45mm. Teraz inny leakster potwierdza te same informacje z szkicowym zdjęciem pokazującym kawałek paska Apple Watch z etykietą „45mm” na nim.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 w rozmiarach 41mm i 45mm

Obraz pochodzi od DuanRui. Użytkownik udostępnił na Twitterze obraz tego, co wygląda jak skórzana opaska Loop dla Apple Watch. Jednak zamiast „44mm”, jest oznakowany „45mm”.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Podczas gdy ten obraz może być łatwo być fałszywy, istnieje powód, aby wierzyć, że jest to w rzeczywistości opaska wykonana dla następnej generacji Apple Watch.

Już od jakiegoś czasu słyszymy plotki o tym, że Apple Watch Series 7 będzie miał zupełnie nowy design z płaskimi krawędziami i zaktualizowanymi wyświetlaczami. Jednak ostatnie plotki sugerują, że Apple nieznacznie zwiększy rozmiar wyświetlaczy Apple Watch z 40 mm i 44 mm do 41 mm i 45 mm.

Jednak to nie musi oznaczać, że obudowa Apple Watch będzie większa. Mark Gurman z Bloomberga powiedział w czerwcu, że wyświetlacz Apple Watch Series 7 będzie miał cieńsze ramki, co jest zgodne z plotkami o nieco większym wyświetlaczu. UnclePan powiedział również, że opaski z poprzednich wersji zegarka Apple Watch nadal będą kompatybilne z nowym wzornictwem Apple Watch Series 7.

Przed Apple Watch Series 4, Apple oferował Apple Watch w wersjach 38mm i 42mm. Nawet z nowym designem, stare opaski zegarka pozostały kompatybilne z serią 4 i późniejszymi, więc to samo może być prawdą tym razem z serią 7.

Oczekuje się, że Apple wprowadzi Apple Watch Series 7 wraz z linią iPhone’a 13 we wrześniu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.