Apple Watch Ultra: bateria większa o 76% niż w Series 8

przez Eryk

Od zeszłego tygodnia wiemy, że Apple nie tylko koncentruje się na Apple Watch 8 i Apple Watch SE 2 w tym roku, ale także oferuje swoim klientom zupełnie nowy Apple Watch Ultra. Różni się on od Apple Watch 8 w kilku aspektach. Na przykład w modelu Ultra Apple zastosowało znacznie większą baterię.

Apple Watch Ultra

Bateria Apple Watch Ultra większa o 76% niż w Series 8

Baza danych chińskiego urzędu regulacyjnego pokazuje nie tylko pojemność baterii nowych modeli iPhone’ów, ale także pojemność baterii nowych modeli Apple Watch.

MySmartPrice donosi, że Apple zastosowało w Apple Watch Ultra baterię o pojemności 542 mAh. Apple Watch Series 8 o średnicy 45 mm ma baterię o pojemności 308 mAh. W sumie Apple zainstalowało w modelu Ultra baterię większą o 76%.

Apple obiecuje, że Apple Watch 8 będzie działał na baterii przez 18 godzin. W trybie oszczędzania energii Apple Watch 8 działa przez 36 godzin. Dla porównania, Apple Watch Ultra wytrzymuje 36 godzin i 60 godzin w trybie oszczędzania energii. W trybie oszczędzania energii – wprowadzonym wraz z watchOS 9 – różne czujniki i funkcje są wyłączone.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej