Apple Watch Ultra: można użyć starych opasek

przez Eryk

Wczoraj firma Apple zaprezentowała Apple Watch Ultra – zupełnie nowy model w ofercie firmy, skierowany do konkretnej grupy docelowej, która potrzebuje zegarka o wyjątkowej wytrzymałości. Dotyczy to na przykład turystów, obozowiczów, alpinistów, sportowców ekstremalnych, nurków i innych. Tytanowa obudowa powiększyła się w porównaniu z normalną Serią 8 i ma teraz 49 mm. Poza tym, że nie jest to tanie, niektóre osoby z pewnością zadają sobie pytanie, czy muszą kupować zupełnie nowe paski.

Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra (zdjęcie:apple.pl)

Apple Watch Ultra: można użyć starych opasek

Nie jest to prawda. Kiedy kupujesz opaskę, możesz zobaczyć informacje o jej kompatybilności. Oznacza to, że opaski 45 mm mogą być używane także w Apple Watch Ultra. Nie musisz więc kupować wszystkiego od nowa, jeśli korzystałeś już z dużego modelu.

Zgodność pasków

Większość pasków możesz połączyć ze wszystkimi kopertami Apple Watch Series 3 i nowszych modeli w tym samym rozmiarze. Paski 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm. Paski 45 mm pasują do kopert 42 mm, 44 mm i 49 mm.

Opaska Solo i pleciona opaska Solo pasują tylko do modeli Apple Watch SE i Apple Watch Series 4 lub nowszych. Koperty 40 mm i 41 mm pasują do pasków w rozmiarach 1–9, a koperty 44 mm i 45 mm – do pasków w rozmiarach 1–12.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej