Apple Watch Ultra: rozbiórka pokazuje większą baterię, nowy głośnik i wiele więcej

przez Eryk

Specjaliści z serwisu iFixit sprawnie rozłożyli Apple Watch Ultra, dając nam wgląd w tytanową obudowę, konstrukcję wewnętrzną i różne zainstalowane komponenty.

Apple Watch Ultra

Rozbiórka Apple Watch Ultra

Obudowa Apple Watch Ultra jest stosunkowo łatwa do otwarcia. Aby uzyskać szybki dostęp do wnętrza zegarka, należy poluzować tylko cztery śruby z tyłu obudowy. Jednak według iFixit smartwatch pozostaje bardzo trudne do naprawienia. Po zdjęciu obudowy uszczelka, która pomaga chronić przed wodą, została bezpośrednio uszkodzona. Według ekspertów, aby dostać się do takich elementów jak bateria czy Taptic Engine, trzeba zdjąć wyświetlacz w dość skomplikowanej procedurze.

Wyniki badań potwierdzają wcześniejsze doniesienia, że Apple zastosuje w Apple Watch Ultra baterię większą o 76%. Apple Watch Ultra jest więc wyposażony w baterię o pojemności 542 mAh. W Apple Watch 8 zastosowano baterię o pojemności 308 mAh. Większy głośnik i lepsza ochrona przed wodą są również zauważalne.

Apple Watch Ultra jest dostępny od zeszłego piątku. Apple ma 49mm, tytanową obudowę, szafirowe szkło, nowe paski, lepszą ochronę przed wodą (do 100 metrów), dłuższą żywotność baterii i wiele więcej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej