Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity” w lutym 2021

przez Eryk

Nadal masz wystarczająco dużo czasu, aby sprostać wyzwaniu noworocznego Apple Watch,ktore trwa do końca Stycznia. Jednocześnie zapowiadane jest już kolejne wyzwanie. Tak zwane wyzwanie „Jedność”, które rozpoczyna się 1 lutego.

Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity”

Przez cały rok Apple organizuje różne wyzwania związane z Apple Watch, aby zachęcić użytkowników do większej aktywności fizycznej, wykonywania większej ilości ćwiczeń i bycia zdrowszym. Podczas gdy styczniowe wyzwanie powoli, ale z pewnością dobiega końca, wyzwanie z lutego 2021 r. rozpocznie się za niedługo.

Unity Challenge rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 28 lutego i odbywa się z okazji „Black History Month”. Celem obchodów Black History Month jest zwiększenie świadomości wkładu Afroamerykanów w historię Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nawiasem mówiąc, w tym roku Apple po raz pierwszy wykorzystał Black History Month jako okazję do wyzwania Apple Watch.

O czym to jest? Użytkownicy Apple Watch są zobowiązani do zamykania pierścienia ruchu przez siedem dni z rzędu w lutym. Użytkownicy Apple Watch, którzy sprostają wyzwaniu, otrzymają nagrodę i specjalne sticker, których można używać w iMessage i FaceTime. Obecnie nie wiadomo, czy Unity Challenge odbędzie się tylko w USA i Kanadzie, czy na całym świecie.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej