Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity” w lutym 2021

przez Eryk
0 komentarzy

Nadal masz wystarczająco dużo czasu, aby sprostać wyzwaniu noworocznego Apple Watch,ktore trwa do końca Stycznia. Jednocześnie zapowiadane jest już kolejne wyzwanie. Tak zwane wyzwanie „Jedność”, które rozpoczyna się 1 lutego.

Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity”

Przez cały rok Apple organizuje różne wyzwania związane z Apple Watch, aby zachęcić użytkowników do większej aktywności fizycznej, wykonywania większej ilości ćwiczeń i bycia zdrowszym. Podczas gdy styczniowe wyzwanie powoli, ale z pewnością dobiega końca, wyzwanie z lutego 2021 r. rozpocznie się za niedługo.

Unity Challenge rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 28 lutego i odbywa się z okazji „Black History Month”. Celem obchodów Black History Month jest zwiększenie świadomości wkładu Afroamerykanów w historię Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nawiasem mówiąc, w tym roku Apple po raz pierwszy wykorzystał Black History Month jako okazję do wyzwania Apple Watch.

O czym to jest? Użytkownicy Apple Watch są zobowiązani do zamykania pierścienia ruchu przez siedem dni z rzędu w lutym. Użytkownicy Apple Watch, którzy sprostają wyzwaniu, otrzymają nagrodę i specjalne sticker, których można używać w iMessage i FaceTime. Obecnie nie wiadomo, czy Unity Challenge odbędzie się tylko w USA i Kanadzie, czy na całym świecie.

via 9to5mac

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej