More

  Apple wprowadza betę 3 systemów iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5.

  Apple udostępniło trzecią wersję beta systemu iOS 14.7. iOS 14.7 przynosi nowe ustawienia dla HomePoda i nowości dla poszczególnych krajów (takie jak jakość powietrza w aplikacji Pogoda dla większej liczby krajów), ale przede wszystkim usprawnienia i poprawki błędów.

  Apple jest znów zajęty i zaktualizował swoje aktualne bety. Nie ma jeszcze żadnych wskazówek co do tego, jakie zmiany zawiera trzecia wersja beta. Apple pisze tylko, że pojawiły się „usprawnienia i poprawki błędów”. Jeśli po tym czasie pojawią się jakieś nowe odkrycia, zaktualizujemy artykuł.

  Apple wprowadza betę 3 systemów iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5.
  Photo by cottonbro on Pexels.com

  Wydano również aktualizacje beta dla systemów iPadOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 oraz macOS Big Sur 11.5.

  Jak wziąć udział w programie beta?

  Apple początkowo wydało aktualizację beta dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta pojawi się jednak później także w publicznym programie beta. Publiczna beta jest bezpłatna. Po Apple uruchamia aktualizację, można go dostać jako over-the-air aktualizacji jako zarejestrowany beta tester. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do programu publicznej bety, możesz to zrobić w każdej chwili.

  iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5 i iPadOS 14.7: Beta 3 dostępna do pobrania

  Aby zapisać się do programu na stronie beta.apple.com, należy zarejestrować się za pomocą obsługiwanego urządzenia. System iOS 14 jest obsługiwany przez iPhone’a 6s i nowsze modele, ale wiele funkcji jest dostępnych tylko na nowszych urządzeniach.

  Instalujesz bety czy trzymasz się tylko finalnych wydań? Napisz coś o swoich powodach w komentarzach i dyskutuj z innymi użytkownikami!

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj