Apple wprowadza betę 3 systemów iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5.

przez Eryk

Apple udostępniło trzecią wersję beta systemu iOS 14.7. iOS 14.7 przynosi nowe ustawienia dla HomePoda i nowości dla poszczególnych krajów (takie jak jakość powietrza w aplikacji Pogoda dla większej liczby krajów), ale przede wszystkim usprawnienia i poprawki błędów.

Apple jest znów zajęty i zaktualizował swoje aktualne bety. Nie ma jeszcze żadnych wskazówek co do tego, jakie zmiany zawiera trzecia wersja beta. Apple pisze tylko, że pojawiły się „usprawnienia i poprawki błędów”. Jeśli po tym czasie pojawią się jakieś nowe odkrycia, zaktualizujemy artykuł.

Apple wprowadza betę 3 systemów iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5.
Photo by cottonbro on Pexels.com

Wydano również aktualizacje beta dla systemów iPadOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 oraz macOS Big Sur 11.5.

Jak wziąć udział w programie beta?

Apple początkowo wydało aktualizację beta dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta pojawi się jednak później także w publicznym programie beta. Publiczna beta jest bezpłatna. Po Apple uruchamia aktualizację, można go dostać jako over-the-air aktualizacji jako zarejestrowany beta tester. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do programu publicznej bety, możesz to zrobić w każdej chwili.

iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5 i iPadOS 14.7: Beta 3 dostępna do pobrania

Aby zapisać się do programu na stronie beta.apple.com, należy zarejestrować się za pomocą obsługiwanego urządzenia. System iOS 14 jest obsługiwany przez iPhone’a 6s i nowsze modele, ale wiele funkcji jest dostępnych tylko na nowszych urządzeniach.

Instalujesz bety czy trzymasz się tylko finalnych wydań? Napisz coś o swoich powodach w komentarzach i dyskutuj z innymi użytkownikami!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej