Apple wstrzymuje podpisywanie iOS 15.5

przez Eryk

Apple nie tylko wydało wczoraj betę 4 systemu iOS 16, ale również w nocy do dzisiaj wstrzymało podpisywanie iOS 15.5. Oznacza to, że downgrade do tej „przestarzałej” wersji iOS nie jest już możliwy.

iOS 15.5

Apple przestaje podpisywać iOS 15.5

Co jakiś czas i w regularnych odstępach czasu Apple wstrzymuje podpisanie „przestarzałej” wersji iOS. Dzieje się to zazwyczaj kilka dni po tym, jak Apple zleciło pobranie nowej, finalnej wersji iOS.

W nocy z dnia dzisiejszego deweloperzy z Cupertino podjęli decyzję o zaprzestaniu podpisywania systemu iOS 15.5. Ten krok w zasadzie nie zaskakuje, ale powtarza się co kilka tygodni.

Niedawno Apple udostępniło dla wszystkich finalną wersję systemu iOS 15.6. Jest to przede wszystkim aktualizacja poprawiająca błędy dla iPhone’a. Pełną informację o wydaniu znajdziecie tutaj.

Jeśli już zaktualizowaliście się do iOS 15.6, to nie ma już opcji przywrócenia systemu do iOS 15.5. To jest normalny proces. Apple przyznaje pewne okno czasowe po wydaniu nowej wersji iOS, dzięki czemu downgrade do starszej wersji jest w zasadzie możliwy. Może to być czasami przydatne, jeśli wystąpią problemy z nową wersją. Następnie użytkownicy mogą wrócić do wersji roboczej.

Jak wspomnieliśmy na początku, prace nad iOS 16 idą już pełną parą. Beta 4 została wydana wczoraj, a finalnego wydania należy spodziewać się we wrześniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej