Apple wycofuje ze sprzedaży głośnik HomePod, by skupić się na HomePod Mini

przez Eryk

Apple wycofuje ze sprzedaży głośnik HomePod, by skupić się na Mini

Głośnik HomePod, Apple zaprzestał produkcji standardowego, aby skupić się wyłącznie na HomePod mini, donosi TechCrunch. Po raz pierwszy wprowadzony cztery lata temu, większy HomePod firmy Apple nigdy nie sprzedawał się dobrze z powodu swojej wysokiej ceny.

homepod i homepod mini
homepod i homepod mini

Apple miał nadzieję, że HomePod o wysokiej jakości dźwięku dałby mu przewagę nad konkurencyjnymi produktami, ale sprzedaż HomePod zawsze były słabe z tak wielu bardziej przystępnych opcji na rynku. Apple sprzedawal HomePod za 299 dolarów, ktory był pierwotnie wyceniony na 350 dolarów. HomePod mini jest dostępny za 99 dolarów.

HomePod mini oferuje wszystkie funkcje HomePod w mniejszym i tańszym pakiecie. Wiele recenzji chwalił HomePod mini za jakość dźwięku w stosunku do jego wielkości, a podczas gdy nie będzie całkiem dopasować dźwięk dostępny z HomePod, posiada tę samą integrację Siri, wsparcie Apple Music i kontroli HomeKit.

W oświadczeniu, Apple powiedział, że HomePod będzie nadal dostępny do wyczerpania zapasów przez Apple Online Store i sklepów detalicznych.

W czwartek wiele witryn tech zauważyło, że pełnowymiarowy Space Grey HomePod był niedostępny w Stanach Zjednoczonych, ale uważano, że to tylko braki magazynowe. Jak się okazuje, to dlatego, że Apple nie planuje już sprzedawać HomePod.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej