Apple wydaje iOS 15.7.1 z aktualizacjami bezpieczeństwa

przez Eryk

Ci, którzy jeszcze nie chcą lub nie mogą zaktualizować systemu iOS 16, powinni zainstalować nowo wydane wersje iOS 15.7.1 i iPadOS 15.7.1 dla iPada.

Apple ma zastrzeżenia co do bezpieczeństwa systemów iOS 15 i iPadOS 15 i udostępnia dwie aktualizacje bezpieczeństwa. iOS 15.7.1 i iPadOS 15.7.1 powinny być natychmiast zainstalowane przez wszystkich, którzy na razie trzymają się wersji 15 systemów operacyjnych.

iOS 15.7.1 z aktualizacjami bezpieczeństwa

iOS 15.7.1 z aktualizacjami bezpieczeństwa

Apple udostępnił niedawno iOS 16.1 i iPadOS 16.1, ale nie wszyscy użytkownicy są gotowi na aktualizację. Użytkownicy korporacyjni mogą nie mieć możliwości aktualizacji ze względu na wewnętrzne zasady bezpieczeństwa. Inni użytkownicy mogą się obawiać, że wersje 16 nie są jeszcze wystarczająco dojrzałe i dlatego pozostaną przy iOS 15. Ponadto istnieją urządzenia, których nie należy w ogóle aktualizować do iOS 16, na przykład dlatego, że działają jako urządzenia testowe. Na przykład iPhone 6s i iPhone 7 działają na systemie iOS 15, ponieważ nie ma dla nich systemu iOS 16.

W związku z tym Apple udostępniło publicznie systemy iOS 15.7.1 i iPadOS 15.7.1 z powodu problemów z bezpieczeństwem.

Apple pracuje obecnie nad systemami iOS 16.2 i iPadOS 16.2, które wprowadzą nowe funkcje i nową aplikację Freeform. Obecnie dostępna jest tylko wersja beta dla deweloperów i wersja publiczna. Każdy, kto chce, może je zainstalować na kompatybilnych urządzeniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej