Apple wypuszcza Public Beta 1 dla iOS 14.4, iPadOS 14.4 i macOS Big Sur 11.2

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępniło do pobrania pierwszą publiczną wersję beta na iOS 14.4 i iPadOS 14.4. Oznacza to, że uczestnicy programu Apple Beta mają teraz możliwość zmierzenia się z nadchodzącą aktualizacją.

iOS 14.4, iPadOS 14.4 i macOS Big Sur 11.2 publiczna beta 1

Po tym, jak Apple wydało wczoraj wieczorem iOS 14.4 Beta 1 i iPadOS 14.4 Beta 1 dla zarejestrowanych programistów, można było już myśleć, że publiczna wersja beta dla uczestników programu Apple beta będzie wkrótce dostępna.

Nie napotkaliśmy wielu nowych funkcji od czasu wydania Beta 1. Do tej pory znany był tylko fakt, że Apple optymalizuje proces przekazywania między iPhonem a HomePod mini. Ponadto programiści pracują pod maską, eliminując błędy i optymalizując system.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej