Apple wypuszcza trzecią publiczną wersję beta systemu watchOS 7.4

przez Eryk

Apple wypuszcza trzecią publiczną wersję beta systemu watchOS 7.4

watchOS 7.4 beta 3 dostępna dla publicznych beta testerów. Nowa wersja beta pojawi się dwa tygodnie po drugiej publicznej wersji beta i jeden dzień po wydaniu trzeciej wersji beta dewelopera.

Apple Watch

Aktualizację watchOS 7 .4 można pobrać po uaktualnieniu iPhone’a do publicznej wersji beta iOS 14.5. Po zainstalowaniu iOS 14.5 powinieneś zobaczyć oprogramowanie watchOS 7.4, o ile masz poprawny profil z witryny beta oprogramowania Apple. Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50-procentową żywotność baterii, musi być umieszczony na ładowarce i znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Oprócz iOS 14.5, watchOS 7.4 wprowadza nową funkcję Odblokuj za pomocą Apple Watch, która umożliwia iPhone’owi z Face ID korzystanie z odblokowanego i uwierzytelnionego zegarka Apple Watch jako dodatkowego środka uwierzytelniającego podczas noszenia maski, co eliminuje potrzebę wprowadzania hasła odblokować iPhone’y jest zmniejszona.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej