Apple wyraźnie odrzuca darmowa wersje Apple Music

przez Eryk
0 komentarzy

Apple kategorycznie wyklucza taką możliwość. W przeciwieństwie do Spotify, Apple Music nie będzie mieć darmowej wersji z reklamami. Jako powód Apple podał między innymi, że nie leży to w interesie artysty.

Użytkownicy Spotify maja wybór, sami decydują się na bezpłatne finansowane z reklam Spotify Free lub mogą wybrać płatna wersje Spotify Premium. W Amazon jest też zróżnicowanie. Teraz jednak Apple wyjaśniło, że usługę Apple Music będzie można używać tylko za opłatą.

Apple wyraźnie odrzuca darmowa wersje Apple Music

darmowa wersje Apple Music
darmowa wersje Apple Music

W szczególności oświadczenie to zostało złożone przez Elean Segal, globalnego starszego dyrektora wydawnictwa muzycznego, a tym samym menedżera Apple odpowiedzialnego za globalne publikacje muzyczne. Menedżer Apple złożył oświadczenie w ankiecie przed brytyjską komisją ds.

Technologii cyfrowych, kultury, mediów i sportu na temat ekonomicznej opłacalności usług przesyłania strumieniowego. W tym kontekście przedstawiciele Apple, Amazon i Spotify zostali zapytani o koszty abonamentu ich ofert oraz o opinię na temat bezpłatnych taryf.

Podczas gdy Spotify i Amazon – jak wspomniano – oferują bezpłatne opcje muzyczne, Segal odpowiedział, że bezpłatna opcja Apple Music nie wygeneruje wystarczających przychodów, aby wspierać zdrowy ogólny ekosystem, a także narusza podstawowe wartości Apple w zakresie ochrony danych.

via musically

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.