Apple z betą 5 systemu iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło piątą wersję beta systemu iOS 14.7 i iPadOS. iOS 14.7 przynosi nowe ustawienia dla HomePoda i nowości dla poszczególnych krajów oraz większą stabilność.

iOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 i macOS Big Sur 11.5

Apple jest znowu pracowity i zaktualizował swoje aktualne bety nadchodzących wersji systemu operacyjnego. Nie ma jeszcze żadnych wskazówek, jakie zmiany zawiera piąta wersja beta. Apple pisze tylko, że pojawiły się „usprawnienia i poprawki błędów”. Jeśli po fakcie pojawią się jakieś nowe ustalenia, zaktualizujemy artykuł.

Pojawiły się również aktualizacje beta dla iPadOS 14.7, watchOS 7.6, tvOS 14.7 oraz macOS Big Sur 11.5.

Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawią się ostateczne wersje systemów operacyjnych.

Jak dołączyć do programu beta?

Apple początkowo udostępniło aktualizację beta dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta pojawi się jednak później także w publicznym programie beta. Publiczny program beta jest bezpłatny. Po Apple uruchamia aktualizację, można go dostać jako over-the-air aktualizacji jako zarejestrowany beta tester. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do programu publicznej bety, możesz to zrobić w każdej chwili.

Aby zapisać się do programu na stronie beta.apple.com/sp/en/betaprogram, należy zarejestrować się za pomocą obsługiwanego urządzenia. System iOS 14 jest obsługiwany przez telefony iPhone 6s i nowsze, ale wiele funkcji jest dostępnych tylko na nowszych urządzeniach.

Instalujesz bety czy trzymasz się tylko finalnych wydań?

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej