Apple zajmuje się problemami z ładowaniem Qi na iPhonie 12

przez Eryk

W ciągu ostatnich kilku tygodni i odkąd iPhone 12 trafił do sprzedaży, pojawiły się pojedyncze doniesienia o problemach z iPhonem 12 z ładowarkami Qi. Krótka wersja: modele iPhone’a 12 nie zawsze działają płynnie z ładowarkami Qi. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Apple zdaje sobie sprawę z problemu i już pracuje nad aktualizacją iOS.

Apple zajmuje się problemami z ładowaniem Qi na iPhonie 12

Właściciele iPhone’a 12 zauważyli w ciągu ostatnich kilku tygodni, że ładowarki Qi nie działają niezawodnie z iPhone’em 12 w każdej sytuacji. Czasami ładowanie bezprzewodowe działało, a czasami nie. Czasami ponowne uruchomienie urządzenia pomagało, a czasami nie. Najwyraźniej problem dotyczy tylko kilku ładowarek Qi. Wygląda na to, że nie ma to wpływu na MagSafe.

Czytelnik z 9to5Mac zwrocil sie do wsparcia Apple. Czat przebiegał następująco

  • Użytkownik: Jaki jest problem z ładowaniem iPhone’a 12 Pro Max? Ładuje bezprzewodowo jednego dnia, a następnego nie. Po twardym ponownym uruchomieniu bateria zacznie się ładować. Na forach Apple 700 osób ma ten sam problem.
  • Apple: Ok, rozumiem twoje obawy. Pracujemy nad tym i zostanie to rozwiązane w najbliższych dniach.
  • Uzytkownik: Więc Apple wie, że to problem?
  • Apple: Tak, przeszliśmy przez problemy, z którymi borykają się klienci. […] Wkrótce zostanie rozwiązany.

Brzmi dla nas jak klasyczna aktualizacja iOS, za pomocą której Apple rozwiązuje ten problem. Okaże się, czy poprawka błędu dla iOS 14.3 zostanie rozwiazana, czy też iOS 14.2.2 zostanie opublikowany z wyprzedzeniem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej