Apple zamawia serię Sci-Fi opartą na powieści „Dark Matter”

przez Eryk

Jak donosi Deadline, Apple TV + pracuje z Mattem Tolmachem nad serialem opartym na powieści Blake’a Croucha „Ciemna materia”, a Crouch dostosowuje scenariusz. Thriller z równoległym wszechświatem będzie koprodukcją Apple i Sony Pictures Television, chociaż serial science-fiction wciąż jest we wczesnej fazie rozwoju i nie wszystkie kontrakty zostały jeszcze podpisane.

„Dark Matter“ w Apple TV+

Bestseller „Dark Matter”, opublikowany w 2016 r., Opowiada historię człowieka rodzinnego i nauczyciela fizyki w liceum Jasona Dessena. Kiedy pewnego wieczoru wraca do domu, zostaje porwany przez nieznajomego w masce i wstrzyknięty mu narkotyk. Kiedy się budzi, odkrywa, że ​​żyje w świecie, w którym jest singlem i odniósł niesamowity sukces zawodowy.

Dzięki „Dark Matter” Apple po raz kolejny doda najwyższej klasy produkt do portfolio Apple TV +. Szablon książki oferuje interesującą fabułę i jest bardzo kinowy, co powinno przynieść korzyści podczas filmowania. Każdy, kto nadal może oglądać „Dzień świstaka” dzisiaj i wielokrotnie i nie wyłącza się natychmiast po użyciu słowa kluczowego mechanika kwantowa, powinien spodziewać się adaptacji „Dark Matter” firmy Apple.

Apple nie potwierdził jeszcze umowy, ponieważ wydaje się, że wszystkie szczegóły nie zostały wyjaśnione. Crouch, wraz z Tolmachem i Davidem Manpearl z Matt Tolmach Productions, będzie odpowiedzialny za produkcję wykonawczą. Jako studio będzie działała telewizja Sony, której premiera serialu będzie dostępna na Apple TV +.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej