Apple zamyka kolejne sklepy w Kalifornii i Londynie

przez Eryk

Nowe ograniczenia dotyczące COVID-19 zmusiły również Apple do zamknięcia lokalnych sklepów w wielu lokalizacjach. Po tym, jak Sklepy Apple w Niemczech zostały już tymczasowo zamknięte, 9to5Mac informuje, że Sklepy Apple w Kalifornii i Londynie będą teraz musiały zostać zamknięte.

Apple zamyka kolejne sklepy

Po tym, jak liczby zachorowan na korona utrzymały się na wysokim poziomie w ostatnich tygodniach, a ostatnio ponownie wzrosły, wiele rządów zareagowało i nakazało surowsze przepisy i tymczasowe zamknięcia dla detalistów. W tym kontekście Apple ogłosił w ten weekend zamknięcie wszystkich oddziałów w Kalifornii i Tennessee, uzupełniając zamknięcie kilkunastu oddziałów w Los Angeles ogłoszone 18 grudnia.

Sklepy Apple, które podlegają nowym ograniczeniom „Tier 4” w Wielkiej Brytanii, również zostaną zamknięte 20 grudnia. Bardziej rygorystyczne wytyczne dotyczą 15 lokalizacji w Londynie i jednego sklepu w Walii. Dwa sklepy Apple w Meksyku i Brazylii również zostaną tymczasowo zamknięte. Wszystkie cztery lokalizacje przeszły na usługę Express Storefront Service w zeszłym tygodniu.

401 z 509 oddziałów Apple na całym świecie jest obecnie nadal otwartych. Większość otwartych lokalizacji ogranicza się do odbierania zamówień online ze sklepu Express Store i pomocy technicznej Genius.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej