More

  Apple zapowiada wirtualne WWDC 2021 na czerwiec

  Apple oficjalnie ogłosiło WWDC 2021. W tym roku konferencja odbędzie się całkowicie wirtualnie od 7 czerwca do 11 czerwca. Jest to drugi rok z rzędu, w którym Apple zorganizuje wirtualną Worldwide Developers Conference z powodu pandemii COVID-19.

  WWDC 2021

  WWDC 2021 w czerwcu

  Na WWDC 2021, Apple prawdopodobnie odsłoni przyszłość swoich platform programowych, w tym iOS 15, macOS 12, watchOS 8 i więcej. Wydarzenie będzie bezpłatne dla wszystkich deweloperów.

  Szczegóły WWDC 2021
  W zeszłym roku, całkowicie wirtualne WWDC było szeroko chwalone za pomoc w uczynieniu konferencji bardziej integracyjną dla wszystkich, szczególnie biorąc pod uwagę koszty, które są zwykle związane z podróżą do San Jose w Kalifornii na konferencję. Tim Cook podkreślił, że WWDC 2020 przyciągnął 22 mln widzów.

  Aby wesprzeć regionalną gospodarkę, nawet w czasie, gdy WWDC21 odbywa się w Internecie, Apple przekazuje także 1 milion USD na rzecz SJ Aspires, inicjatywy edukacyjnej i równościowej miasta San José, w ramach wartej 100 milionów USD Inicjatywy na rzecz Równości Rasowej i Sprawiedliwości.

  SJ Aspires ma na celu umożliwienie młodzieży z niezadłużonych dzielnic wyznaczenie celów i znalezienie drogi do edukacji w college’u. SJ Aspires oferuje oparty na zasługach program stypendialny, który edukuje studentów:wewnątrz o ich wyborze studiów i kariery oraz zapewnia zindywidualizowany mentoring i doradztwo, a także narzędzia online.

  Inicjatywa ta pomaga przełamać bariery, jakie napotykają uczniowie kolorowi w dostępie do możliwości akademickich. Jest to rozwinięcie wieloletniej współpracy Apple z miastem San José i Fundacją Biblioteki Publicznej San José w zakresie wsparcia programowego.

  Apple przekaże więcej informacji na temat programu przed konferencją WWDC21 za pośrednictwem aplikacji Apple Developer, w witrynie Apple Developer oraz za pośrednictwem poczty e-mail.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj