Apple zapowiada wydarzenie „Far Out” na 7 września, podczas którego zaprezentowany zostanie iPhone 14, Apple Watch Series 8 i wiele więcej

przez Eryk

Apple wkrótce zaprezentuje iPhone’a 14 i zapowiedziało wydarzenie na początek września. Potwierdza to plotki o dacie keynote.

Już kilka dni temu Bloomberg poinformował, że 7 września Apple zorganizuje coroczny keynote poświęcony kolejnemu iPhone’owi. Teraz producent komputerów Mac zapowiedział wydarzenie na ten właśnie dzień. Po raz pierwszy od dwóch lat impreza odbędzie się w Steve Jobs Theater w Apple Park z udziałem publiczności.

Apple zapowiada wydarzenie "Far Out" na 7 września

Wydarzenie Apple – 7 września

Nie spodziewaj się jednak wydarzenia na żywo jak w 2019 roku. Zamiast tego Apple mogłoby zorganizować imprezę hybrydową, jak to miało miejsce w przypadku WWDC 2022, gdzie prezentacja byłaby nagrana wcześniej i publiczność mogłaby ją oglądać na ekranach, a jednocześnie można by zaoferować więcej przestrzeni do ćwiczeń praktycznych.

Czego można się spodziewać po wrześniowym wydarzeniu

Co roku we wrześniu odbywa się impreza Apple. Firma wykorzystuje ten okres od około dziesięciu lat, aby zaprezentować nowego iPhone’a. W 2022 roku to się nie zmieni. W tym roku spodziewamy się iPhone’a 14, iPhone’a 14 Plus, iPhone’a 14 Pro oraz iPhone’a 14 Pro Max. Pod hasłem „Far Out” firma zaprasza międzynarodowe media do Apple Park, sugerując ulepszenia aparatu. Według plotek Apple pożegna się z wersją mini iPhone’a, wprowadzi nowe kolory i ulepszy kamerę ultraszerokokątną. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Oprócz iPhone’a 14 spodziewany jest także Apple Watch Series 8. Ma to być edycja specjalna, która jest szczególnie stabilna. Ponadto spodziewany jest nowy projekt. Ponadto, nowy model może otrzymać ulepszony tryb oszczędzania energii i nowy czujnik temperatury.

Spekuluje się także, czy Apple zaprezentuje podczas imprezy także słuchawki AirPods Pro 2 oraz dziesiątą generację iPada. Różne przecieki wskazują przynajmniej na ten kierunek, choć oba urządzenia mogą zostać ogłoszone później, podczas październikowego wydarzenia.

Kiedy odbędzie się wrześniowe wydarzenie Apple?

Apple zapowiedziało wydarzenie na 7 września 2022 roku na godzinę 19:00. Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnej stronie, w serwisie YouTube oraz w aplikacji Apple TV.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.