Apple zaprzestaje sprzedaży 21.5-calowych komputerów iMac z dyskami SSD 512 GB i 1 TB

przez Eryk

Niedługo po tym, jak Apple całkowicie wstrzymało sprzedaż iMaca Pro i usunęło urządzenie ze swojej strony internetowej, zmienia również konfigurację iMaca 4K 21.5 z dyskiem SSD o pojemności 512 GB i 1 TB.

apple iMac z dyskami SSD 512 GB i 1 TB

Apple zaprzestaje sprzedaży komputera iMac 21.5 z dyskiem SSD 512 GB i 1 TB

Apple kontynuuje „sprzątanie”. Po wycofaniu z oferty komputera iMac Pro, obecnie dostępne są dwie konfiguracje komputera iMac 21.5.

Od końca, Apple zadeklarował 21.5-calowy iMac z 512GB i 1TB SSD jako „obecnie niedostępny”. W tym samym czasie, powiedziano, że Apple zaprzestał produkcji tych modeli. Teraz producent stawia na swoim i usuwa obie konfiguracje ze swojej strony internetowej.

Patrząc na stronę produktu iMac, okazuje się, że 21.5-calowy model można teraz zamówić tylko z 256GB SSD i 1TB Fusion Drive.

Od tygodni pojawiają się plotki, że Apple zaprezentuje na wiosnę nowego iMaca. Oprócz konstrukcji opartej na Apple Pro Apple wprowadzi do iMaca jedną lub drugą innowację. Mówi się, że w przyszłości będzie można zamówić iMaca w pięciu kolorach. Nie jesteśmy jeszcze przekonani, że Apple wprowadzi małego i dużego iMaca w tym samym czasie. Niewykluczone, że na wiosnę pojawi się nowy 24-calowy iMac, który będzie następcą modelu 21.5-calowego, a w dalszej części roku zostanie wprowadzony model 30-calowy, który będzie następcą 27-calowego iMaca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej