Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone’a

przez Eryk

Google ogłosił dziś nowe automatyzacje i funkcje internetowe pochodzących do Google Assistant dla Androida i iOS, z najbardziej godną uwagi funkcją dla użytkowników Apple jest możliwość zlokalizowania zagubionego iPhone’a za pomocą cyfrowego asystenta.

Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone'a
photo by blog.google

Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone’a

Użytkownicy Androida od dawna mogą korzystać z Asystenta Google, aby wywołać dźwięk dla swojego smartfona, jeśli się zgubił. Ta sama zdolność, podobnie jak własny system Find My firmy Apple, przychodzi do iPhone’a. Funkcja pozwoli użytkownikom, którzy mają Asystenta Google, inteligentny głośnik i towarzyszącą aplikację Google Home dla iOS żeby znaleźć zgubione urządzenie.

Alarm jest uruchamiany po zapytaniu „Hej Google, znajdź mój telefon” przez inteligentne urządzenia domowe Google. Po wyzwoleniu, Google Home app wyśle krytyczny alert iOS na iPhone’a. Apple oferuje aplikacjom możliwość korzystania z krytycznych alertów, które są specjalne powiadomienia, które mogą przebić się przez Nie przeszkadzać, lub tryb cichy, aby zapewnić, że dotrą do użytkownika. Aplikacje z krytycznych alertów wymagają specjalnego zatwierdzenia od Apple, a Google wydaje się, że uzyskał tę zgodę.

Dodatkowe funkcje przychodzące do aplikacji Google Assistant obejmują „Assistant Routines”, który Google mówi, że ułatwi wykonywanie wielu czynności na raz z jednego polecenia automatycznie, a Duplex aktualizacji, która sprawia, że zamawianie na wynos i dostawy łatwiejsze z restauracji partnerskich.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej