Atrapa iPhone 13 Pro Max pokazuje mniejsze „wcięcie”

W zasadzie iPhone 12 (Pro) i iPhone 13 (Pro) będą miały identyczny design. Jednak drugie spojrzenie powinno ujawnić kilka drobnych poprawek konstrukcyjnych. Jedną z różnic pomiędzy modelami iPhone’a z 2020 i 2021 roku będzie prawdopodobnie wnęka na wyświetlacz z przodu (notch).

iphone 13

iPhone 13 Pro Max z mniejszym notch

Nieco ponad cztery miesiące dzielą nas od zapowiedzi iPhone’ów z rodziny 13. Powoli, ale pewnie, widzimy w jakim kierunku będzie rozwijać się następna generacja. Jedną z różnic będzie prawdopodobnie wcięcie. W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka sygnałów, że wcięcie będzie węższe. W tym samym czasie, zgodnie z plotkami, Apple przeniesie głośnik.

Pokazana tu Atrapa powstała na podstawie jednego z szkiców i został zorganizowany przez Bena Geskina. Unbox Therapy zamieniło całą sprawę w filmik.

Na atrapie iPhone’a 13 Pro Max widać węższe wycięcie, a także przeniesioną słuchawkę. Poza tym, nie ma żadnych realnych różnic w stosunku do iPhone’a 12 Pro Max.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Jakie inne innowacje może przynieść ze sobą iPhone 13 (Pro)? Spodziewamy się nowego układu A15, mocniejszego chipu 5G, ulepszonego systemu kamer oraz wyświetlacza 120Hz (przynajmniej w modelach Pro).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *