Bateria MagSafe do iPhone’a 12 z funkcją ładowania wstecznego

przez Eryk

Apple pracuje nad bateriami kompatybilnymi z MagSafe, które będą kompatybilne z modelami iPhone’a 12, a leaker Jon Prosser powiedział dziś w podcastie Genius Bar, że jedna wersja zestawu baterii będzie miała „ładowanie wsteczne”.

Według Prossera Apple pracuje nad dwiema wersjami Powerbank, jedną w wersji standardowej, a drugą nad wersją premium z odwrotnym ładowaniem. Prosser nie wdaje się w szczegóły dotyczące ładowania wstecznego, ale prawdopodobnie oznacza to, że akumulator będzie w stanie ładować iPhone’a 12, jednocześnie ładując AirPods z drugiej strony.

zdjecie: apple

Powerbank MagSafe do iPhone’a 12

Prosser ma mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o przewidywanie planów Apple i nie zawsze jest dokładny, więc wiarygodność tych informacji jest niejasna i należy ją traktować z pewnym sceptycyzmem, dopóki nie zostanie potwierdzona. Prosser twierdzi, że jego źródło „nie jest pewne”, czy Apple wypuści oba te zestawy akumulatorów, czy tylko jeden, więc możemy nie zobaczyć wersji z odwrotnym ładowaniem. Jeszcze w tym tygodniu Prosser planuje wypuścić rendery pakietów baterii w oparciu o informacje z jego źródła.

Prace Apple nad pakietami baterii do iPhone’a 12 stały się widoczne w połowie lutego po premierze drugiej wersji beta iOS 14.5. Była wzmianka o tajemniczym zestawie baterii odkrytym w kodzie przez współpracownika MacRumors, Steve’a Mosera, a Bloomberg potwierdził później, że Apple rzeczywiście pracuje nad pakietem baterii iPhone 12 MagSafe.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej