Beats Fit Pro: Apple przedstawia przystępnego cenowo konkurenta AirPods Pro

Już wcześniej zapowiadano, że wkrótce pojawią się nowe słuchawki Beats. Teraz Apple oficjalnie wprowadziło na rynek słuchawki Beats Fit Pro. Zdradzamy, co potrafią konkurenci AirPods Pro.

przez Eryk

Kim Kardashian nosi Beats Fit Pro już od kilku tygodni i po wycieku z iOS 15.1 beta, dostarczył kolejną wskazówkę, że ogłoszenie było nieuchronne. Teraz nadszedł czas i Apple ogłosił nowe słuchawki fitness z idealnym dopasowaniem.

Beats Fit Pro
Beats Fit Pro (zdjęcie: apple)

Konstrukcja słuchawek Beats Studio Buds została posunięta o krok dalej

Wizualnie, nowe Beats Fit Pro przypominają niedawno wydane Beats Studio Buds, które Apple oferuje za $199.99. Nowa wersja oferuje jednak kilka widocznych dodatków: zaczep na ucho, który w zmienny sposób dopasowuje się do ucha i zapewnia optymalne dopasowanie – nawet podczas wymagających treningów. Ponadto dostępne są różne wkładki silikonowe, dzięki którym słuchawki Beats Fit Pro idealnie pasują do ucha i umożliwiają już pasywne tłumienie hałasu.

Beats Fit Pro
Beats Fit Pro (zdjęcie: apple)

Beats Fit Pro: aktywna redukcja szumów, dźwięk 3D i nie tylko

Podobnie jak nowo wypuszczone AirPods 3 i AirPods Pro, nowe słuchawki Beats obsługują dźwięk 3D z dynamicznym śledzeniem głowy. Dzięki temu możesz jeszcze intensywniej cieszyć się filmami, muzyką, a nawet grami. Funkcji tej towarzyszy aktywna redukcja szumów, która praktycznie blokuje otoczenie. Można jednak również przeciąć szumy otoczenia, korzystając z wbudowanego trybu przezroczystości, znanego już z AirPods Pro, AirPods Max i Beats Studio Buds.


Małe „b” z boku jest oddzielnym przyciskiem, który nie tylko pozwala na przełączanie pomiędzy dwoma trybami, ale także daje kontrolę nad odtwarzaniem. Jednym naciśnięciem możesz rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie, a także odbierać lub rozłączać połączenia. Podwójne stuknięcie pozwala przejść do następnego utworu, a trzy stuknięcia powodują powrót.


Apple obiecuje do sześciu godzin pracy na baterii, gdy aktywna redukcja szumów jest włączona. Kolejne 18 godzin jest możliwe dzięki dołączonemu etui do ładowania. Apple twierdzi, że urządzenie obsługuje także szybkie ładowanie, więc możesz odzyskać nawet godzinę pracy na baterii w ciągu pięciu minut.

Dzięki układowi H1 firmy Apple, urządzenie obsługuje również funkcję „Hey Siri”, łatwe parowanie i szybkie przełączanie między urządzeniami Apple. Użytkownicy systemu Android również nie muszą rezygnować z komfortu, ponieważ słuchawki Beats Fit Pro obsługują funkcję Fast Pairing systemu Android i mogą być dostosowywane i aktualizowane za pomocą aplikacji Beats. 

Cenowo, słuchawki Beats Fit Pro plasują się pomiędzy AirPods Pro a Beats Studio Buds i faktycznie stanowią dobre funkcjonalne połączenie obu urządzeń. Nowe słuchawki są dostępne od Apple w kolorach: Beats Black, Beats White, Stone Purple i Sage Grey.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej