Beats Fit Pro już dostępne

przez Eryk

Nowe słuchawki Beats Fit Pro można już zamawiać w za pośrednictwem Apple Online Store. Oficjalna premiera sprzedażowa całkowicie bezprzewodowych słuchawek będzie miała miejsce już za kilka dni, a dokładnie 28 stycznia 2022 r. Tego dnia słuchawki zostaną dostarczone i wylądują na półkach sklepowych.

Beats Fit Pro już dostępne

Beats Fit Pro już dostępne

Podczas gdy nowe Beats Fit Pro są dostępne w USA od początku listopada, tutejsi użytkownicy musieli poczekać trochę dłużej. Jednak to oczekiwanie już się skończyło. Nowy Beats Fit Pro można już zamawiać w polskim sklepie Apple Online Store.

Apple opisuje swoje słuchawki w następujący sposób:


Stworzone z myślą o wygodzie

Słuchawki Beats Fit Pro są wyposażone w wygodne, dopasowujące się do ucha elastyczne skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy oraz treningu. Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier.

Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, aby na tej podstawie dostosowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz zawsze wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszystkich stron. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk oraz wychwytuje niechciane hałasy z otoczenia, aby optymalizować brzmienie.

Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia.

Ile kosztują Beats Fit Pro

Beats Fit Pro można zamówić już teraz za 1 099,00 zł na apple.pl. Wysyłka odbędzie się już od 28 stycznia za pośrednictwem apple.com. Dostępne są cztery kolory: czarny Beats, biel Beats, antracytowy fiolet i szałwiowa szarość

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej