Beats Flex dostępne w 2 nowych kolorach

przez Eryk

Kiedy Apple wypuściło Beats Flex w październiku ubiegłego roku, słuchawki były dostępne w kolorach Beats Black i Yuzu Yellow. Beats Flex można teraz zamówić w sklepie internetowym Apple również w kolorach
płomienny niebieski i szary dym.

Beats Flex dostępne w kolorze płomienny niebieski i szary dym

Beats Flex są bezpośrednimi następcami BeatsX, a za jedną trzecią ceny detalicznej Beats Flex są znacznie bardziej atrakcyjne za jedyne 249,00 zł. W naszym teście Beats Flex pochwaliliśmy najlepszy stosunek ceny do wydajności Beats Flex. To wcale nie są wysokiej klasy słuchawki, ale są to niedrogie słuchawki Bluetooth.

Apple pisze między innymi:

W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi. Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy przeglądasz portale społecznościowe – w każdej chwili możesz szybko zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne poprawiają komfort słuchania – po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

Muzyka przez cały czas

Krótszy czas ładowania. Zwiększona elastyczność. Słuchawki Beats Flex zapewniają nawet 12 godzin słuchania, oferując komfort użytkowania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Wbudowany chip Apple W1 zapewnia bezproblemową integrację Beats Flex ze światem Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej