Beats Studio Buds demonstrują się na zdjęciach

przez Eryk

Coraz więcej wskazuje na to, że Apple wkrótce zaprezentuje nowe słuchawki Beats o nazwie „Beats Studio Buds”. Teraz pojawiają się kolejne wskazówki, że na zapowiedź nie trzeba będzie długo czekać.

Beats Studio Buds demonstrują się na zdjęciach

Beats Studio Buds demonstrują się na zdjęciach

Po pierwsze, słuchawki Beats Studio Buds pojawiły się w kodzie systemu iOS 14.6. Następnie ujawniono, że Apple zarejestrowało słuchawki Beats Studio w bazie FCC, a teraz słuchawki po raz pierwszy pokazują się na zdjęciu.

W ciągu ostatnich kilku lat Apple wypuściło już na rynek różne słuchawki pod marką Beats. Podobnie jak Powerbeats Pro i AirPods, słuchawki Beats Studio Buds są całkowicie bezprzewodowe. Jednocześnie słuchawki są stosunkowo niewielkie i mają podobny design, jak na przykład Samsung Galaxy Buds.

Na zdjęciach opublikowanych przez MySmartPrice, obudowę można zobaczyć bez silikonowych dodatków do uszu. Widoczne są również numery modeli A2512 i A1513, które zostały zgłoszone do FCC.

Teraz pozostaje tylko czekać i zobaczyć, kiedy Beats Studio Buds zostaną przedstawione.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej