Beats Studio Buds jako limitowana edycja

przez Eryk
0 komentarzy

Apple ogłosił limitowaną edycję swoich bezprzewodowych słuchawek Beats Studio Buds, aby uczcić Księżycowy Nowy Rok, część kalendarza księżycowego przyjętego przez kraje azjatyckie, takie jak Chiny. Specjalna edycja słuchawek Studio Buds charakteryzuje się czerwono-złotym wzornictwem.

Beats Studio Buds jako limitowana edycja
Beats Studio Buds (zdjecie: beatsbydre)

Beats Studio Buds jako limitowana edycja

Słuchawki Beats Studio Buds są już dostępne w kolorze czerwonym, ale specjalna edycja na Nowy Rok Księżycowy jest wyposażona w złote paski przedstawiające akcenty w postaci tygrysów, ponieważ rok 2022 będzie „Rokiem Tygrysa”. Jak podaje firma, produkt będzie dostępny w sklepach od 1 stycznia 2021 roku.

Słuchawki Beats Studio Buds mają prawdziwie bezprzewodową konstrukcję douszną, podobną do słuchawek AirPods Pro. Wyposażony jest w aktywną redukcję szumów, wymienne końcówki, osiem godzin pracy na baterii oraz Bluetooth klasy 1 do szybkiego parowania z urządzeniami iOS i Android.

Instagram

Mit dem Laden des Beitrags akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Instagram.
Mehr erfahren

Beitrag laden

Chociaż nie ma szczegółów na temat cen, to jest prawdopodobne, że limitowana edycja będzie kosztować tyle samo, co regularne Beats Studio Buds, które kosztują 149 dolarów u Apple – ale można je znaleźć taniej na Amazon.
Wprowadzenie na rynek słuchawek Studio Buds z okazji Księżycowego Nowego Roku nastąpiło po ogłoszeniu w Japonii limitowanej edycji AirTag z emoji tygrysa, również z okazji „Roku Tygrysa”.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.