Beta 2 jest już dostępna: iOS 15.5, iPadOS 15.5, macOS 12.4, watchOS 8.6 i tvOS 15.5.

przez Eryk

Apple udostępniło właśnie wersję beta 2 systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Oznacza to, że rozpoczęła się kolejna runda beta, a zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość nieco intensywniejszej pracy nad nadchodzącą aktualizacją dla iPhone’ów i iPadów.

iOS 15.5

Apple udostępnia wersję beta 2 systemu iOS 15.5 i iPadOS 15.5

Pojawiła się beta 2 dla systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Zarejestrowani programiści mogą teraz zainstalować ją na swoich telefonach iPhone i/lub iPadach. Najłatwiej to zrobić w Ustawieniach -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Należy pamiętać, że do tego celu potrzebny jest odpowiedni profil beta.

Po tym, jak iOS 15.4 i iPadOS 15.4 były stosunkowo dużymi aktualizacjami, teraz przechodzimy do mniejszych kroków. Apple pracuje przede wszystkim nad poprawkami błędów i usprawnieniami wydajności. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe funkcje. Pojawiają się wskazówki dotyczące Apple Classical, usprawnień dla Apple Cash oraz zmiany nazwy iTunes Pass na Apple Balance. Ponadto ponownie pojawia się framework SportsKit.

Nadal znajdujemy się na samym początku fazy beta dla systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Do czasu udostępnienia wersji ostatecznej minie kilka tygodni. Gdybyśmy mieli określić datę premiery, przypuszczamy, że będzie to początek czerwca.

Na razie nie wiadomo, jakie ulepszenia wprowadzi beta 2 dla systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Jeśli pojawią się istotne korekty, będziemy o nich oczywiście informować. Równolegle do prac nad iOS 15.5 i iPadOS trwają już prace nad iOS 16 i iPadOS 16. Firma Apple zaprezentuje pierwszą zapowiedź nadchodzących dużych aktualizacji dla iPhone’ów i iPadów 6 czerwca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej