Bezprzewodowa ładowarka Belkin sprzedawana przez Apple jest wycofywana ze względu na zagrożenie pożarowe

przez Eryk

Belkin dobrowolnie wycofuje swoją przenośną ładowarkę bezprzewodową z podstawką w wersji specjalnej, która była sprzedawana w sklepach detalicznych Apple oraz w Internecie w witrynach Apple i Belkin ze względu na zagrożenie pożarowe i porażenie prądem.

Według Komisji ds.Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich, awaria powinna dotyczyć tylko ładowarek sprzedanych między lipcem 2020 r. a październikiem 2020 r.

zdjecie: belkin

Bezprzewodowa ładowarka Belkin sprzedawana przez Apple zostala wycofywana

Podstawka do ładowania bezprzewodowego ma pojemność 10000 mAh i może ładować się z prędkością 10 W telefony które ją obsługują, ale problem z „zasilaczem” może spowodować przegrzanie urządzenia i narażenie go na zapalenie się lub porażenie porazenie pradem.

Firma Belkin zaleca każdemu, kto kupił urządzenie, zaprzestanie jego używania i odłączenie od zasilania. Firma zwróci również pieniądze każdemu, kto jest właścicielem uszkodzonej ładowarki.

via TheVerge

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej