CarPlay – Waze wkrótce będzie obsługiwać widok Dashboard

przez Eryk
zdjecie: The Verge


Wraz z iOS 13 firma Apple wprowadziła w zeszłym roku nowy widok deski rozdzielczej dla CarPlay. Oprócz nawigacji wyświetlane są tam również inne aplikacje i widżety. Na przykład można również obsługiwać aktualnie używaną aplikację audio.

Wraz z aktualizacją do iOS 13.4 na początku tego roku Apple dał innym firmom możliwość korzystania z trybu dashboardu we własnych aplikacjach. Wdrożenie obsługi Mapy Google zajęło Google do sierpnia 2020 roku. A teraz wygląda na to, że Waze wkrótce będzie dostępne. Na przykład zdjęcie otrzymane od The Verge ogłasza, że ​​Waze Google z interfejsem nawigacyjnym może wkrótce zostać wyświetlone na nowym desce rozdzielczej CarPlay. Lecz sa to zamknięte testy beta.

Wersja beta przenosi asystenta pasa ruchu do wersji Waze na iOS. Ta praktyczna funkcja podpowiada między innymi, jaki pas należy wybrać dla zjazdów z autostrad lub węzłów autostradowych.

Rzecznik Waze nie chciał potwierdzać testów beta, więc okaże się, kiedy funkcja zostanie oficjalnie wprowadzona. Waze ma 140 milionów aktywnych użytkowników, którzy każdego miesiąca pokonują ponad 40 miliardów kilometrów. Firma została założona w Izraelu w 2008 roku i została przejęta przez Google w 2013 roku.

CarPlay: Waze wkrótce będzie obsługiwać widok Dashboard

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej