Producent etui udostępnia modele iPhone 13 na Weibo

przez Eryk

Producenci akcesoriów smartfonów są już zajęci produkcją etui iPhone 13 na podstawie modeli obudów, które rzekomo dają im wiedzę z wyprzedzeniem, jak zbliżające się flagowe urządzenia Apple będą wielkości, a jedna marka podjęła niezwykłą decyzję, aby publicznie podzielić się modelami na mediach społecznościowych.

modele obudowy iPhone'a 13

Jakie modele iPhone 13

Znany chiński producent etui Benks dziś opublikował na Weibo zdjęcia modeli, na których ich formy są oparte. Leakers DuanRui i Ice Universe były zarówno szybkie do ponownego umieszczenia obrazów na Twitterze, a zdjęcia pokazują wszystkie cztery z iPhone 13 modeli, które oczekujemy, o wymiarach zbliżonych do 2020 serii iPhone. Cztery urządzenia są w tych samych 5,4-calowy, 6,1-calowy, i 6,7-calowe opcje, zarówno standardowych i „Pro” warianty 6,1-calowy model.

Pod względem wyglądu, główną różnicą w tym roku będzie nieco mniejszy notch z przodu, przekątna tylnej matrycy podwójnej kamery na iPhone 13 mini i standardowy 6,1 cala, a większy zespół tylnej kamery w modelach iPhone 13 Pro. Schematy widziane przez MacRumors ujawniły, że nadchodzące iPhone’y będą charakteryzować się grubszą ogólną konstrukcją i większym garbem aparatu w iPhone 13 Pro i Pro Max.

Modele iPhone 13

Większe moduły kamery są prawdopodobnie ze względu na rzekome włączenie stabilizacji sensor-shift dla wszystkich modeli i ulepszone możliwości Ultra Wide na iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Producenci etui często opierają swoje wstępne projekty etui dla nadchodzących iPhone’ów na podstawie przecieków i plotek, więc zdjęcia mogą nie być prawdziwymi odzwierciedleniami. Jednak wszystkie informacje, które zebraliśmy do tej pory sugerują, że jest dobry powód, aby wierzyć, że są dokładne.

Related Posts

2 komentarze

v8TwinTurbo 10 lipca, 2021 - 11:44

Cześć, będzie możliwość przywrócenia „dark mode” na stronie? Widzę, że możliwość zmiany zniknęła.

Reply
Eryk 10 lipca, 2021 - 12:04

Hej, Opcja właśnie wróciła.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej