Co nowego w iOS 15.2 beta 3? Usprawnienia trybu makro, Apple Arcade i wiele więcej

przez Eryk
0 komentarzy

iOS 15.2 beta 3 jest już dostępna dla deweloperów. Aktualizacja nadal przynosi nowe udoskonalenia i funkcje dla użytkowników iPhone’ów. Nowe wydanie zawiera więcej poprawek do funkcji Makro w telefonach iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, nowe promocje w Apple Arcade i wiele więcej.

Co nowego w iOS 15.2 beta 3

Co nowego w iOS 15.2 beta 3

Zgodnie z informacjami o wydaniu przez Apple dla iOS 15.2 beta 3, dzisiejsza aktualizacja pozwala użytkownikom na masową zmianę nazwy i usuwanie tagów w aplikacji Przypomnienia. Wciąż poznajemy więcej szczegółów tutaj, ale Apple wyjaśnia: „Tagi mogą być teraz masowo zmieniane nazwy i usuwane”.

Apple Arcade


Z iOS 15.2 beta 3, Apple teraz podkreśla, gdy gra jest z Apple Arcade w Spotlight, gdy użytkownicy go szukają. Na przykład, jeśli wyszukujesz „Cut the Rope” za pomocą wyszukiwania Spotlight na iPhonie i iPadzie, zobaczysz nowe logo Apple Arcade obok wyniku.
Jest to mały tweak, ale przypuszczalnie jeden, który jest przeznaczony do promowania gier, które są dostępne za pośrednictwem Apple Arcade.

Tryb Makro

Tymczasem Apple nadal wprowadzać poprawki do trybu Makro przełącznik i doświadczenie na iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max urządzeń. Z iOS 15.1 w zeszłym miesiącu, Apple dodał nowy „Auto Macro” przełącznik do aplikacji Ustawienia, a z iOS 15.2 beta 2 w zeszłym tygodniu, dodał dedykowaną ikonę trybu makro do aplikacji Aparat sam.

Apple dodał nowy „Kontrola Makro” do przełącznika w aplikacji Ustawienia. „Pokaż kontrolę aparatu do automatycznego przełączania na obiektyw Ultra Wide, aby uchwycić zdjęcia makro i wideo”, wyjaśnia Apple. Więc kiedy masz ten przełącznik włączony, zobaczysz dedykowaną ikonę trybu Makro w aplikacji Aparat.

Kiedy iOS 15.2 zostanie udostępniony publicznie?

Apple pozornie przełącza się na tygodniowy cykl dla nowych iOS 15.2 beta, i koncentruje się na mniejszych poprawek i zmian, spodziewamy się, że aktualizacja zostanie wydana być może gdzieś w tym miesiącu najwcześniej.

via 9to5mac

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.