Co nowego w iOS 15.2

Jeśli zajrzycie do notatek wydania dla iOS 15.2 Beta 1, to zobaczycie, że oprócz różnych poprawek błędów są też dwie nowe funkcje.

przez Eryk

W iOS 15.2 beta, a także w becie iPadOS 15, Raport prywatności w aplikacji jest teraz wymieniony jako funkcja, która jest w fazie beta.

Raport prywatności w aplikacji to nowa funkcja ochrony prywatności, która pozwala użytkownikom sprawdzić, jak często w ciągu ostatnich siedmiu dni aplikacje uzyskiwały dostęp do ich wrażliwych danych, takich jak lokalizacja, zdjęcia, aparat, mikrofon i kontakty. Pokazuje również, które aplikacje kontaktowały się z innymi domenami i jak często się z nimi kontaktowały, więc wiesz dokładnie, co jeszcze aplikacje robią w tle.

Raport prywatności w aplikacji to nowa funkcja ochrony prywatności

Raport prywatności w aplikacji
Raport prywatności w aplikacji

Alarmowe SOS

Auto Call, funkcja umożliwiająca wykonywanie połączeń alarmowych za pomocą serii naciśnięć klawiszy, została zaktualizowana w iOS 15.2. Funkcja SOS rozpoczyna się teraz po kilkukrotnym szybkim naciśnięciu przycisku bocznego, aby uruchomić połączenie alarmowe, lub po przytrzymaniu przycisku bocznego i przycisku głośności razem. Odliczanie czasu przed wykonaniem połączenia jest dłuższe i wynosi osiem sekund, poprzednio były to trzy sekundy.

Co nowego w iOS 15.2
Alarmowe SOS

Co nowego w iOS 15.2

Oprócz tych ciekawych nowych funkcji, beta jest głównie wypełniona poprawkami błędów i optymalizacjami iOS 15.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej