Co nowego w macOS Monterey beta 2? Poprawki w Safari, nowe wygaszacze ekranu + tapety, więcej

przez Eryk

Apple dziś wydało drugą betę macOS Monterey dla deweloperów, kilka dni po wydaniu iOS 15 beta 2 i trzy tygodnie po wydaniu pierwszej bety macOS 12. Dzisiejsze wydanie macOS Monterey beta 2 przynosi kilka godnych uwagi zmian, w tym poprawki Safari, nowe wygaszacze ekranu i wiele więcej.

macOS Monterey beta 2 – szczegóły

macOS Monterey beta 2 jest dostępna dla deweloperów. Aktualizacja ma rozmiar prawie 3GB, w zależności od komputera Mac, i ma numer 21A5268h. Apple obiecał, że publiczna beta macOS Monterey zostanie wydana w lipcu, więc na razie jest dostępna tylko dla zarejestrowanych deweloperów.

Co nowego w macOS Monterey beta 2?

Beta 2 udostępnia wszystkim użytkownikom komputerów Mac tapety i wygaszacze ekranu „Hello”, które wcześniej były dostępne wyłącznie dla komputerów iMac M1.

macOS Monterey
  • Nowa ikona Map, tak jak to widzieliśmy w zeszłym tygodniu przy okazji wydania iOS 15 beta 2
  • W pasku adresu Safari pojawił się przycisk odświeżania po najechaniu na niego
  • Rozwiązanie przywracające stary wygląd paska kart Safari już nie działa
  • Wsparcie dla stroju Memoji
  • Zaktualizowano sformułowania w panelu Przekazywanie prywatne; w wersji beta 1 było to „zachowaj przybliżoną lokalizację” i „użyj szerszej lokalizacji”.
Przekazywanie prywatne
Przekazywanie prywatne

Beta 2 usuwa długą listę błędów znalezionych w pierwszym wydaniu, w tym błędy w Bluetooth, Mail, Messages, Maps, FaceTime, Find My, Focus, iCloud, Music, Networking, Notes, Photos, Safari, Shortcuts i wiele innych.

zmiany w macOS Monterey


Jeśli zauważyliście jakieś zmiany w macOS Monterey lub innych nowych wydaniach z ostatnich kilku dni, dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej