Czy iPhone 14 okaże się fiaskiem?

przez Eryk

Na około cztery miesiące przed oczekiwaną prezentacją iPhone’a 14, większość plotek o nowych urządzeniach koncentrowała się na modelu iPhone 14 Pro, a nie na standardowym iPhone’ie 14 – co prowadzi do pytań, jak bardzo iPhone 14 będzie się różnił od swojego poprzednika, iPhone’a 13.

iPhone 14

Czy iPhone 14 okaże się fiaskiem?

Oczekuje się, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą wyposażone w takie elementy, jak cieńsze ramki i konstrukcja z otworami zamiast wycięcia, ale uważa się, że standardowe modele iPhone’a 14 będą pozbawione tych rozwiązań. Po raz pierwszy w standardowych modelach iPhone’ów również zabraknie najnowszego układu – „A16” będzie zarezerwowany tylko dla iPhone’a 14 Pro.

Według dotychczasowych pogłosek standardowe modele iPhone’a 14 nie będą miały dostępu do wielu nowych funkcji, które są dostępne wyłącznie w modelach iPhone 14 Pro:

  • „Układ kamer TrueDepth z otworami zamiast wycięcia
  • Większy wyświetlacz z cieńszymi ramkami
  • Większe promienie narożników zapewniają bardziej zaokrąglony obraz przodu i tyłu w porównaniu z iPhone’em 13 Pro
  • Układ A16
  • 48-megapikselowy aparat szerokokątny z funkcją nagrywania wideo 8K

Wygląda więc na to, że Apple planuje kontynuować trend coraz większego różnicowania modeli iPhone’ów Pro i non-Pro. Wiele nowych, zaawansowanych funkcji zadebiutuje w modelach Pro, a następnie trafi do modeli non-Pro w późniejszym terminie. Na przykład, według pogłosek, standardowe modele iPhone’a 15 mają być wyposażone w matrycę kamery TrueDepth z otworami typu „pill-and-hole”, tak jak w iPhonie 14 Pro.

Co sadzisz, jakie ulepszenia i funkcje będą dostępne w standardowych modelach iPhone’a 14 jeszcze w tym roku?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej