MacBook Pro beside mug on table

Czy nowe MacBooki Pro pojawią się już jutro?

przez Eryk

Podobno w tym tygodniu Apple zorganizuje spotkania informacyjne dotyczące komputerów Mac z influencerami i wybraną prasą. Co to może być? Nowe aktualizacje oprogramowania? Premiery sprzętu? Jutro będziemy wiedzieli więcej.

nowe MacBooki Pro

Czy nowe MacBooki Pro pojawią się już jutro?

Według serwisu 9to5Mac, Apple może ogłosić nowe aktualizacje dla komputerów Mac już jutro. Informacje te pochodzą ze źródeł, które dowiedziały się, że firma zaprosiła w tym tygodniu influencerów i wybranych przedstawicieli prasy.

W tej chwili nie ma jednak żadnych szczegółów na temat tego, czego będą dotyczyć te spotkania. Mogą one dotyczyć aktualizacji oprogramowania, wydania sprzętu lub czegoś innego. Wiadomo jednak, że firma od kilku miesięcy pracuje nad nowymi wersjami MacBooka Pro, ale kilka razy odkładała je na później.

Oczekuje się, że uaktualnienia nowych 14- i 16-calowych MacBooków Pro skupią się głównie na poprawie wydajności. Ulepszenia te zostaną wprowadzone dzięki najnowszym układom M2 Pro i M2 Max. M2 jest już używany w 13-calowym MacBooku Pro, iPadzie Pro i najnowszej generacji MacBooka Air. Te rzekome uaktualnienia MacBooków Pro były już kilkakrotnie widziane w wynikach testów GeekBench i zauważone w bazie danych Steam, ale Apple nie skomentowało tej sprawy.

Według wcześniejszego raportu, Apple spodziewa się spadku sprzedaży MacBooków o 40-50% w porównaniu z kwartałem świątecznym, ponieważ pandemia i ogólne czynniki makroekonomiczne wpływają na sprzedaż komputerów Mac.

Nowe MacBooki Pro jako następna plotka ?

Należy jednak pamiętać, że to wszystko są plotki, a plany marketingowe Apple mogą się zmienić w każdej chwili. Daty embarga mogą również ulec zmianie w zależności od wielu czynników. Nie wiadomo więc, czy rzeczywiście zostanie ogłoszony komunikat i co dokładnie będzie zawierał.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej