Czy tak będzie wyglądał iPad mini 6

przez Eryk

Jako że zbliżamy się do jesiennego sezonu produktowego Apple, plotki i przecieki po prostu nie przestają napływać. Tym razem dostajemy spojrzenie na nowy iPad mini dzięki rzekomych form aluminiowych etui sfotografowany przez stronę Techordo, są one zazwyczaj używane przez producentów etui do produkcji akcesoriów dla nadchodzących urządzeń Apple, zanim będą one dostępne.

iPad mini 6

Czy tak będzie wyglądał iPad mini 6


Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, iPad mini 6 przedstawiony przez te formy wygląda jak mniejszy iPad Air, z usunięciem przycisku Home na rzecz pełnego ekranu, projekt wyposażony symetryczne, cienkie, ramki i Touch ID w przycisku na boku.

iPad mini 6 będzie stanowić duży krok w ewolucji linii produktów iPad mini, który tak naprawdę nie zmienił swojego wyglądu, od kiedy został po raz pierwszy wprowadzony w 2012 roku.


Jak donosi 9to5Mac, iPad mini 6 będzie wyposażony w procesor A15, co prawdopodobnie uczyni go najszybszym nie-Pro iPadem. Będzie również wspierać drugą generację Apple Pencil jak rodzeństwo iPad Pro i iPad Air, z miejscem na magnetyczne mocowanie rysika na boku obudowy.

Oczekuje się również, że Apple przygotowuje aktualizację konstrukcji dla modelu bazowego 9,7 cala.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej