Deutsche Telekom rozdaje klientom nielimitowaną ilość danych przez 31 dni

przez Eryk

Deutsche Telekom rozpoczął nową promocję i daje swoim klientom telefonii komórkowej nieograniczoną ilość danych. Można ją aktywować za pomocą aplikacji MeinMagenta i jest ona ważna przez 31 dni.

Deutsche Telekom rozdaje klientom nielimitowaną ilość danych przez 31 dni
Deutsche Telekom rozdaje klientom nielimitowaną ilość danych

Telekom daje klientom nielimitowaną ilość danych przez 31 dni


W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że Telekom zlikwidował bonus w postaci 500MB danych, który był regularnie przyznawany na początku miesiąca. W tym samym czasie słyszeliśmy, że wkrótce zostanie ogłoszona nowa promocja. Właśnie nadszedł ten czas.

Telekom daje swoim klientom nielimitowaną ilość danych przez 31 dni za pośrednictwem aplikacji MeinMagenta


Zawiera ono następujące stwierdzenie

.Prezent w postaci danych obejmuje nieograniczoną ilość danych i można go zarezerwować w okresie 12.07 – 09.08.2021 za pośrednictwem aplikacji MeinMagenta. Taryfy MagentaMobil łącznie z Young, Family Card łącznie z Basic, Start oraz Kids & Teens są kwalifikowalne, o ile zostały wykupione po 2011 roku. Wszystkie taryfy z transmisją danych, prepaid i bez limitu są wyłączone. Prezent w postaci danych jest ważny przez 31 dni, po czym automatycznie wykorzystywana jest łączna objętość Państwa umowy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej