Dolby Vision w aplikacji Apple TV i Spotify Video Podcasts na Xboxie

przez Eryk

Aplikacja Apple TV trafiła również kilka miesięcy temu na Xbox Series S i Series X. Teraz Microsoft ogłosił, że aplikacja Apple TV na Xboxie dostanie aktualizację dla Dolby Vision.

Dolby Vision w aplikacji Apple TV i Spotify Video Podcasts na Xboxie
photo by microsoft.com

Dolby Vision w aplikacji Apple TV i Spotify Video Podcasts na Xboxie

Microsoft ogłosił, że Dolby Vision będzie dostępne dla aplikacji Apple TV jeszcze w tym tygodniu. Na przykład na konsolach Xbox Series X|S będziesz mógł oglądać w systemie Dolby Vision filmy Apple TV Originals, takie jak Ted Lasso, Mythic Quest, For All Mankind, See i The Mosquito Coast. W połączeniu z wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos, wrażenia są jeszcze większe.

Aby móc oglądać zawartość na telewizorze kompatybilnym z Dolby Vision, opcja „Allow Dolby Vision” musi być włączona i włączona w Ustawieniach -> Ogólne -> Opcje TV i wyświetlania -> „Tryby wideo” na Twojej konsoli. Możesz także sprawdzić, czy zawartość jest dostępna w Dolby Vision, szukając logo Dolby Vision na dole strony z opisem filmu/programu w aplikacji Apple TV lub naciskając przycisk B na kontrolerze podczas odtwarzania.

Oprócz nowego dodatku do aplikacji Apple TV na Xbox Series X|S, Microsoft ogłosił również, że podcasty wideo Spotify będą dostępne w aplikacji Spotify na Xbox.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej