Druga wersja beta systemu iOS 14.3 i iPadOS 14.3 dla programistów i publicznych testerów

przez Eryk

iOS i iPadOS 14.3 można pobrać przez Apple Developer Center lub bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu programisty. Publiczni beta testerzy mogą pobrać aktualizację po zainstalowaniu profilu z witryny beta testów Apple.

Aktualizacja iOS 14.3 przenosi format ProRAW do iPhone’a 12 Pro i 12 Pro Max. ProRAW jest przeznaczony dla tych, którzy wolą robić zdjęcia w formacie RAW, ale chcą również korzystać z danych potoku obrazu Apple, takich jak redukcja szumów i regulacja ekspozycji wielu klatek.


Funkcję ProRAW można włączyć w sekcji Aparat w aplikacji Ustawienia dla tych, którzy zainstalowali wersję beta systemu iOS 14.3 na nowym iPhonie 12 Pro lub Pro Max. Po włączeniu w prawym górnym rogu aplikacji aparatu znajduje się przełącznik RAW, który można dotknąć, aby go wyłączyć lub włączyć. Zdjęcia zrobione za pomocą ProRAW mają rozmiar 25 MB.

Jeśli masz kontroler bezprzewodowy PlayStation 5 DualSense lub kontroler Amazon Luna, który współpracuje z nową usługą przesyłania strumieniowego Amazon, te kontrolery powinny teraz być w stanie połączyć się z iPhonem i iPadem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej