Dwa nowe wyzwania dla Apple Watch w lutym

przez Eryk

Apple organizuje kilka wyzwań dla Apple Watch w ciągu roku. Mają one na celu zachęcenie posiadaczy Apple Watch do ćwiczeń. Na najbliższy miesiąc zaplanowane są dwa nowe wyzwania. Nie wiadomo jednak jeszcze czy będą one również w Polsce.

Trwa właśnie tak zwane Wyzwanie Noworoczne. Otrzymasz tę nagrodę, zamykając wszystkie trzy pierścienie przez siedem dni z rzędu w styczniu.

Dwa nowe wyzwania w Apple Watch w lutym

Dwa nowe wyzwania dla Apple Watch w lutym

Poprzez te wyzwania Apple świętuje „Księżycowy Nowy Rok” i „Miesiąc Czarnej Historii”. Z okazji „Księżycowego Nowego Roku” Apple prosi swoich posiadaczy Apple Watch o ćwiczenie przez co najmniej 20 minut między 1 a 15 lutego, aby zdobyć nagrodę. Nie jest jasne, czy jest to wyzwanie ogólnoświatowe, czy ograniczone do krajów, w których obchodzi się Księżycowy Nowy Rok.

W lutym wyzwanie „Jedność” polega na tym, że posiadacze Apple Watch zamykają pierścień ruchu przez siedem kolejnych dni w lutym. Użytkownicy, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie związane z Apple Watch, otrzymają wyróżnienie oraz naklejki do wykorzystania m.in. w iMessage i FaceTime.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej