Etui dla iPhone 14 są już dostępne w Chinach

przez Eryk

Za kilka miesięcy Apple wprowadzi do sprzedaży iPhone’a z serii 14. Choć wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat kolejnej generacji iPhone’a, chińscy sprzedawcy są już przygotowani na nowe iPhone’y. W sklepach pojawiają się już pierwsze podróbki etui dla nowych modeli iPhone 14.

Etui dla iPhone 14
zdjecie: @MajinBuOfficial

Fałszywe etui dla iPhone 14

Etui udostępnione przez Majin Bu na Twitterze podobno wyglądają jak oficjalne silikonowe etui od Apple dla wszystkich czterech oczekiwanych modeli iPhone’a 14, w tym 6,1-calowego iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, a także 6,7-calowego iPhone’a 14 Max i iPhone’a 14 Pro Max. W przeciwieństwie do pokazanych etui, futerały Apple są przystosowane do obsługi MagSafe i nie występują już w przezroczystej, plastikowej obudowie. Egzemplarze te mogą jednak być na tyle zbliżone stylistycznie do oferty Apple, by oszukać niektórych klientów.

Do premiery iPhone’a 14 pozostało jeszcze około dwóch miesięcy, ale mnożące się podrabiane etui z Chin pokazują, że producenci akcesoriów są już pewni co do dokładnego wyglądu tegorocznych nowych smartfonów. Dokładne formy produkcyjne są często wprowadzane do łańcucha dostaw z dużym wyprzedzeniem przed premierą nowego iPhone’a, co pozwala firmom pracować nad akcesoriami, które będą prawidłowo dopasowane do nowych iPhone’ów w momencie premiery.

Etui dla iPhone 14

Użytkownik Twittera znany jako „DuanRui” podzielił się niedawno taką formą dla iPhone’a 14 Pro, pokazując, o ile większy może być system kamer z tyłu urządzeń Pro:

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej