Etui do iPhone’a 13 – zdjęcia pokazują nowe kolory

przez Eryk

Przed wielkim ujawnieniem iPhone 13 oczekiwanego na wydarzeniu Apple „California Streaming” we wtorek, pojawily sie nowe zdjęcia ktore oferują spojrzenie na opcje kolorów etui dla nadchodzącej linii iPhone.

Etui do iPhone’a 13 – Nowa kolekcja

Apple często oferuje nowe opcje kolorystyczne dla swoich kolekcji etui silikonowych i skórzanych. Wraz z premierą iPhone’a 13 możemy spodziewać się nowych kolorów. Zdjęcia udostępnione na Twitterze może już dają nam spojrzenie na nowe opcje kolorów dla nadchodzących iPhone 13.

Nowe silikonowe etui

Według udostępnionych zdjęć, Apple będzie oferować osiem opcji kolorystycznych dla tej serii, które są nieco jaśniejsze i jaskrawe w porównaniu do obecnych silikonowych etui iPhone 12. Tweet pokazuje dwa obrazy, jeden z rzekomym zrzutem ekranu z nowych przypadków, podczas gdy drugi pokazuje te same etui w rzeczywistości. Według zdjęć, Apple planuje ciemnozielony, czarny, ciemny i jasnoniebieski, pomarańczowy, różowy, (PRODUCT) RED i biały silikonowe etui dla iPhone 13.

Etui do iPhone'a 13
Iphone 13 Silikonowe Etui (zdjęcie:Majin Bu)

Nowe skórzane etui 

Inny obraz udostępniony przez to samo konto na Twitterze przypuszczalnie pokazuje skórzane etui dla serii iPhone 13. W porównaniu z obecną kolekcją skórzaną iPhone’a 12, zdjęcia pokazują minimalne zmiany kolorystyczne, przy czym skórzana obudowa „Baltic Blue” nabiera bardziej zielonego odcienia.

Podczas gdy skórzane i silikonowe etui są oczekiwane, oddzielny obraz na Weibo oferuje spojrzenie na możliwą nową konstrukcję obudowy od Apple. Obraz, udostępniony na Weibo przez niezidentyfikowane konto, pokazuje silikonową obudowę z przezroczystą konstrukcją i dwutonowym wykończeniem przypominającym oryginalny projekt iPhone’a. Przezroczyste obudowy nie posiadają jednak pierścienia MagSafe, co wzbudza wątpliwości co do ich legalności.

Więcej dowiemy się we wtorek – to właśnie wtedy Apple ma zaprezentować iPhone’a 13, Apple Watch Series 7 oraz trzecią generację słuchawek AirPods.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej