Etui iPhone 14 wspierają plotki o modelu Plus

przez Eryk

Ponieważ jesteśmy tylko kilka miesięcy od premiery iPhone’a 14, nowy wyciek pokazuje, że plotki o Apple dodającym model Plus do kolekcji mogą być prawdziwe. Jeśli to się spełni, następna seria Apple może zawierać iPhone’a 14, Pro, Plus i Pro Max.

iPhone 14 Plus

Etui iPhone’a 14 wspierają plotki o modelu Plus

Na zdjęciu zatweetowanym przez DuanRui, widzimy cztery różne etui dla nadchodzącej serii. DuanRui znalazł zdjęcie futerałów pochodzące z wpisu na Weibo. Oglądając zdjęcie, można zauważyć, że iPhone 14 Plus będzie urządzeniem o większych gabarytach niż Pro.

Zgrubienia aparatu wyglądają bardzo podobnie do wersji z serii 13 – jednak użytkownik Weibo sugeruje, że odległość między obiektywami jest nieco większa. Biorąc to pod uwagę, futerały na iPhone’a 13 prawdopodobnie nie będą pasować do nowych urządzeń.

iPhone 14 Plus już we wrześniu ?

Zaledwie w zeszłym miesiącu widzieliśmy egzemplarze atrapy iPhone’a 14 prezentujące podobny design do zeszłorocznych egzemplarzy iPhone’a 13. Podczas gdy tylna część iPhone’a powinna wyglądać znajomo, jest mocno spekulowane, że Apple pozbędzie się wcięcia na ekranie urządzenia. Jest prawdopodobne, że w linii pojawi się dziurka i wycięcie w kształcie pigułki zamiast kontrowersyjnego notcha.

Z tego wyciekłego obrazu wynika również, że Apple wycofał się w tym roku z iPhone’a mini.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej