Etui MagSafe i akcesoria do iPhona 12

przez Eryk

Po dzisiejszym ogłoszeniu iPhone’a 12 i ‌iPhone’a 12‌ Pro, Apple wprowadził do swojego sklepu internetowego nową kolekcję etui i akcesoriów. Główną cechą tych akcesoriów jest obsługa MagSafe na iPhonie 12.

Dzięki MagSafe, nowa linia etui automatycznie zatrzaskuje się z tyłu ‌iPhone 12‌ i ‌iPhone 12‌ Pro. Akcesoria do ładowania zrobią to samo, prowadząc do bardzo prostego ładowania do 15 W.

Kupujący powinni pamiętać, że akcesoria wymienione w tym artykule nie są jeszcze dostępne do kupienia i prawdopodobnie beda do sprzedazy w tym samym czasie, co zamówienia na iPhone’a w przedsprzedaży, począwszy od tego piątku w przypadku iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. 6 listopada zamówienia w przedsprzedaży na iPhone 12‌ mini i ‌iPhone 12‌ Pro Max.

Na początek mamy silikonowe etui z MagSafe na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. Jest dostępny w kolorze dojrzala śliwkowa, kumkwat, zielonym cypryjskim, różowym cytrusowym, białym, czarnym i czerwonym (PRODUCT). Cena to 249 zlotych.

To samo silikonowe etui z MagSafe jest dostępne dla iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 12 mini, w tych samych kolorach. Są również wycenione na 249 zlotych.

Przezroczyste etui z MagSafe jest dostępne dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, iPhone’a 12 Pro Max oraz iPhone’a 12 mini. Jest wyceniony na 249 zl.

 

Nowością w tym roku jest skórzany portfel na iPhone’a z MagSafe w cenie 299,00 zł. Występuje w kolorach baltycki blekit, kalifornijski mak, naturalny braz i czarny.

Pozwala zawsze mieć pod ręką dokumenty i karty płatnicze.. Portfel skórzany z MagSafe nie jest jeszcze dostępny do kupienia.

Wreszcie podstawowa ładowarka MagSafe kosztuje 199 zl.

Apple ogłosił również ładowarkę MagSafe Duo, która ma miejsce na iPhone’a 12 i Apple Watch, ale nie jest jeszcze dostępna na stronie Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej